«Малюю, щоб показати себе», - Тетяна Бесарабська


Мистецтво – для багатьох людей здається далеким, неземним. Особливо живопис. Кожен розуміє його по-своєму. Адже за допомогою нього на папері можна залишити не лише фарби, але й частинку себе. Саме такого висновку я дійшла, поспілкувавшись із нею. З людиною, яка любить те, чим вона займається. Дівчина сповнена оптимістичних поглядів на життя, відкрита, завжди готова допомогти і постійно усміхнена. Тетяна Бесарабська, студентка 2 курсу ННІ педагогічної освіти соціальної роботи та мистецтва, кафедри образотворчого мистецтва погодилася розповісти трішки про себе та своє захоплення.






Як давно ти займаєшся мистецтвом?
-         З дитинства. Малювала в школі, ходила на гуртки.
Ти сама обрала для себе шлях художника чи тобі хтось допоміг у прийняті цього рішення?
-         Я сама прийняла таке рішення. Хоча спочатку мене відмовляли, особливо мама. Вона хотіла, щоб я поступала в медичне, тому що професія медика більш престижна і більш високооплачувана, ніж робота художника. Всім відомо, що художник місяцями може сидіти без замовлень, відповідно і без грошей. Але я наполягла на своєму, тому що хотіла займатися тим, що мені подобається.




Що для тебе створення картини(малювання)?
-         Я малюю, щоб показати себе, викласти на полотно всі свої емоції, переживання, почуття, свою душу. Хочу щоб згодом моїми картинами могли милуватися і захоплюватися всі.
Які люди тебе надихають найбільше?
-         Я маю дуже багато людей серед художників, які надихають мене, творчістю яких я захоплююсь. Серед них такі, як Патрик Крамер, Хуан Карлос Маньярес, Робин Элей, Педро Кампос, Юстина Копанья, Сергей Маршенников, Джереми Манн, Дмитрий Лёвин. Роботи саме цих людей спонукають мене створювати нові картини і взагалі розвиватися у цьому напрямі.
Що ти відчуваєш, коли робиш перший мазок пензлем?
-         Передчуття, наповненні великим бажанням і думками, що ось-ось зявиться шедевр!
Мистецтво для тебе – це хобі чи професія?
-         В першу чергу малювання для мене – це улюблене хобі, яке згодом, я сподіваюсь, переросте на улюблену професію.
Коли ти зрозуміла, що малювати – це твоє покликання?
-         Ще з малку я дуже любила малювати. У мене це добре виходило. Пізніше я вже почала замислюватися над тим, чому б і не розвивати свій талан, оскільки мені це подобається. У мене це легко виходить, тому я вирішила продовжувати малювати, щоб стати художником. Я сподіваюсь, що це моє покликання.
Яким ти бачиш своє майбутнє? Воно пов'язане із малюванням?
-         Сподіваюсь успішно закінчити навчання, продовжити розвивати свої знання та навички малювання. Хочу більше вивчати і дізнаватись від старших митців, щоб згодом розвинути особисту манеру виконання та вдосконалювати її, щоб у майбутньому мене почали поважати.
 Які картини ти любиш малювати найбільше?
-         Мені до душі більше графічний стиль, але взагалі мені подобається малювати в різних стилях і техніках, кожна цікава по-своєму. Більше всього я люблю малювати пейзажі, декоративні малюнки, відкритки, карикатури, також у мене добре виходить 3D моделювання і візуалізація.
Чи маєш ти якісь досягнення, як художник? Якщо так, то які?
-         Як таких серйозних досягнень, то немає. Але я дуже сподіваюсь, що в майбутньому в мене будуть великі досягнення, як у професіонального художника!
Чи можеш ти пригадати якийсь курйозний випадок пов'язаний із своїм захопленням?
-         Кожного дня, коли ми малюємо олійними фарбами: річ у тім, що коли ми вперше ними малювали, то не знали на скільки легко можна ними замарати одяг, та й взагалі «все на світі»! Тож, як зрозуміло, чистими зі студії ми не вийшли, тому в подальшому надягаємо свої робочі халати, в яких ми також дуже кумедні.
Що для тебе ідеальний вечір?
-         Хоч я і люблю малювати, але це не означає, що для мене ідеальний вечір – це малювати цілу ніч. Свій вечір я люблю проводити зі своєю другою половинкою, сімєю та друзями, а в ідеальному образі – прийняти ванну після тяжкого робочого дня, добре поїсти, подивитись фільм з коханим і лягти спати.
Яка твоя найбільша мрія?
-         Стати відомим художником, щоб мати власну художню студію, в якій я мала б змогу викладати і ділитися своїми знаннями з іншими, хто цього прагне навчитись.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Darker than Black (концовка)

Книга vs фільм

Круто бути маленькою