Кохання чи жарти?
Не один раз мені доводилося чути, що сміх продовжує життя. Виявляється, що це справді так. «Позитивний вплив сміху на організм людини – це не вигадка, а науковий факт. З 70-х років минулого століття вчені серйозно займаються вивченням цього питання, сьогодні навіть існує така наука, як гелотологія: сміхотерапевтів готують по всьому світу». – повідомляє УкрМедіа на своєму сайті.
Буває так, що люди неправильно обирають жарти. Такі, що не веселять людину, а навпаки ображають її. Думаю, особливо актуально це серед закоханих. Адже один невдалий розіграш може зіпсувати всі стосунки. Як показало моє опитування в соціальній мережі «Вконтакте», більше відсотків опитуваних вважає, що жарти все-таки можуть негативно вплинути на стосунки молодих людей.
Навіть, якщо ти не науковець, все рівно можеш помітити, що сміх і посмішка приносять людям чимало користі. Наприклад, коли я бачу людей, які посміхаються, то мимоволі посміхаюся і сама. Світ, у якому панує посмішка і доброта, завжди буде світлим і радісним, ніби сонце в небі, даруватиме всім тепло.
Тому, мабуть, не даремно з’явилося свято – День сміху, яке зараз є популярним в Україні. Люди відволікаються від проблем буденного життя. Вони хочуть знайти якнайкращий жарт, щоб розіграти своїх близьких, насмішити їх і посміятися самим. Та не завжди все закінчується так добре, як хотілося б.
Тому, мабуть, не даремно з’явилося свято – День сміху, яке зараз є популярним в Україні. Люди відволікаються від проблем буденного життя. Вони хочуть знайти якнайкращий жарт, щоб розіграти своїх близьких, насмішити їх і посміятися самим. Та не завжди все закінчується так добре, як хотілося б.
З діаграми видно, що різниця становить 15,2%. Особисто я теж вважаю, що жарти можуть зіпсувати стосунки між людьми, але звичайно все залежить від того, які розіграші ви обрали.
Аби знайти полярні думки щодо цього питання, я поспілкувалась у соціальній мережі «Вконтакте» з багатьма людьми.
«Я зустрічалась із своїм хлопцем 2 роки. Але ми розійшлися тому, що він не вдало мене розіграв в один із цих самих Днів сміху. Зараз це звучить абсурдно і смішно, а тоді я відчувала образу на нього. Як же він мене розіграв? Пожартував, що любить іншу, звичайно, я не повірила, адже був День дурня. Через тиждень після цього виявилося, що це не був жарт. На цьому наші стосунки перестали існувати. Досвід, який я отримала з особистого життя, це те, що в кожному жарті є доля правди». – розповіла Каріна Скринник, продавець, 23 роки.
Зовсім іншими думками поділився зі мною Олександр Акретов, приватний підприємець, 25 років: «Я народився у цей день, тому жартую зі своєю половинкою кожного дня. І вона не проти. Ніколи не ображається на мене через розіграші. І я теж сприймаю їх так, як треба, посміхаючись. Найбільше запам’яталося, коли вона розіграла мене зі своєю подругою разом. Моя дівчина сказала, що це моя коханка, а зустрілися вони випадково на вулиці. Сварилися зі мною тоді серйозно. Так, що я і сам почав вірити у їх слова, хоча знав, що не винен. Але закінчилося все добре. Сміх і розіграші не можуть зруйнувати стосунки. Головне знати в цьому міру, тоді це тільки на користь».
Як бачимо, буває все по-різному. Для одних День сміху – це привід повеселитися, а дехто в цей день дізнається за допомогою жартів правду. Але ж бувають і інші ситуації, коли просто невдало пожартував хтось, а через це вийшла сварка. Тоді, думаю, перш, ніж розіграти свою половинку потрібно подумати над тим, який буде результат, як ваш розіграш буде сприйнятий. Варто відразу визначити для себе, чи не занадто він образливий, чи не зачепить людину за особливо болючі місця для неї. І вже лише тоді розпочинати підготовку до нього та втілювати свій задум в життя.
Кохання і жарти – це сумісні речі, адже вони справді здатні приносити в життя людей радість і посмішки. Не потрібно через страх образити когось невдалим розіграшом, зовсім відмовлятися від нього.
Використанні джерела:
1. https://ukr.media/medicine/231854/
2. https://vk.com/breathereality?w=wall-53472771_1792%2Fall
Коментарі